Magic Soccer School

MSS jest szkółka piłkarską stworzoną dla najmłodszych, w wieku od 3 do 6 lat. Stworzyliśmy "magicznym" dzieciakom możliwość rozwoju od najmłodszych lat. Zajęcia prowadzone są przez koordynatora MSS - Mateusza Czekalskiego na lokalizacji Slough. Zajęcia odbywaja sie w hali sportowej, gdzie uczestnicy mają do dyspozycji mnóstwo sprzętu sportowo-dydaktycznego.

Magic Soccer School poprzez zajęcia razem z rodzicami i w grupie rówieśniczej rozwija dzieci ruchowo jak i społecznie. Jest to projekt który zawiera coś wiecej niż tylko zajęcia piłkarskie. Dzieci uczą sie również, kolorów, geografii, części ciała, czy nawet jak sobie poradzić w sytuacjach kiedy trzeba udzielić pierwszej pomocy. MSS pragnie uczyć dzieci koordynacji ruchowej oraz istoty aktywności fizycznej. Poprzez zajęcia z piłka nasi mali "Magiczni" zawodnicy nie tylko wyrabiają cechy motoryczne, ale również wspierają poczucie własnej wartości i pewności siebie. W efekcie czego, dziecko wzrasta zdrowo, a jednocześnie rozwija swoją wytrwałość, koncentracje, pamieć i ogólne zdolności poznawcze.

Magic soccer School to również pierwszy etap naszej Filozofii Magic. Dzieci po osiagnieciu pewnego wieku, jak również umiejetności, przechodza do Magic Football Academy. Tam już zostają włączone do grupy, która trenuje dwa razy w tygodniu, a wiec ma możliwość dalszego rozwoju i zwiekszania swoich umiejetności.

Lokalizacje MMSS

Feltham

feltham

Trener: Mateusz Czekalski
Tel: 07763504516
Adres: Southville Road, Feltham, TW14 8AP
Start: 13:15

next
prev