EMFC

Elite Magic Football Club został założony we wrześniu 2015. Jest to klub piłkarski działającym przy Magic Football Academy. Drużyny EMFC biorą udział w rozgrywkach najmocniejszej ligi młodzieżowej w Londynie - Harrow Youth Football League. Sezon 2017/2018 bedzie Naszym trzecim w rozgrywkach ligi angielskiej.

Zawodniczki i zawodnicy grający w drużynach EMFC na codzien trenują w Magic Football Academy, a dodatkowo odbywaj treningi w swoich drużynach klubowych. Zajęcia Elite Magic FC prowadzone są przez trenerów danego rocznika. Cały czas poszukujemy zawodników do naszych drużyn klubowych, tak wiec zainteresowanych prosimy o kontakt.

Elite Magic FC oficialnym partnerem Queens Park Rangers FC

Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że grając zaledwie dwa sezony w lidze angielskiej zostaliśmy dostrzeżeni i docenieni przez tak duży klub jakim jest Queens Park Rangers.
Na mocy zawartej umowy Elite Magic FC będzie miał możliwość korzystania z mnóstwa benefitów jakie daje nam współpraca z tak doświadczonym klubem jak QPR, oto niektóre z nich:
- QPR bedzie promował Elite Magic FC jako swojego partnera w mediach spolecznościowych, w newsletterach oraz swojej stronie internetowej,
- QPR podczas całego sezonu bedzie zapraszał trenerów, wolontariuszy i działaczy EMFC na szkolenia, wykłady i kursy.
- Trenerzy QPR Academy będą pojawiać sie na Naszych zajęciach i prowadzić sesje treningowe z naszymi drużynami,
- Zaproszenia dla naszych drużyn klubowych od U7 do U13 na turnieje i festivale organizowane przez QPR Academy.
- Możliwość rozgrywania sparingów z drużynami Queens Park Rangers FC - development centre, jak również z drużynami z głównej akademii QPR,
- Weżmiemy udział w turnieju na zakończenie sezonu, który odbedzie sie na głównej płycie stadionu QPR - Loftus Road,
- Organizacja "Warm-Down Days" , wizyty w ośrodku treningowym QPR dla trenerów i zawodników,
- Promocyjne bilety i zniżki na mecze pierwszej drużyny QPR, i wiele wiele innych...

Trenerzy 2017/18

Michal Turski - EMFC U7 Orange
Mariusz Olkowski - EMFC U7 Blue
Mariusz Czekalski - EMFC U8 Orange
Kamil Kluk - EMFC U8 Blue
Seweryn Kowalczewski - EMFC U9 Orange
Pawel Chlanda - EMFC U9 Blue
Adrian Baczkowski - EMFC U10
Mateusz Czekalski - EMFC U11
Marek Sienkiewicz - EMFC U13

Drużyny - Elite Magic FC

Under 7 Orange


(01/09/2010 to 31/08/2011)
1. Bojarski Leon
2. Dobinski Tomasz
3. Kula Olivier
4. Lazik Tobiasz
5. Nerkowski Mikolaj
6. Nowak Grzegorz
7. Szymczyk Alex
8. Wilm Daniel

Under 7 Blue


(01/09/2010 to 31/08/2011)
1. Kowal Olivier
2. Milkowski Mateusz
3. Sen Wiktor
4. Skoronog Wiktor
5. Slowiak Olivier
6. Staszynski Adam
7. Suchanski Adam

Under 8 Orange


(01/09/2009 to 31/08/2010)
1. Cyparski Oliwier
2. Jaworski Olivier
3.Koczera Pawel
4. Kunecki Filip
5. Szyszkiewicz Nathan
6. Olkowski Nicolas
7. Palka Kacper
8. Pelka Wojtek
9. Slowiak Dominik

Under 8 Blue


(01/09/2009 to 31/08/2010)
1. Batko Piotr
2. Boratynski Kacper
3. Klys Sebastian
4. Molik Lukasz
5. Porowski Piotr
6. Rudzinski Tommy
7. Swiderski Kevin
8. Ucher Zachary
9. Zawierucha Mikolaj

Under 9 Orange


(01/09/2008 to 31/08/2010)
1. Bakowski Szymon
2.Czekalski Aleksy
3. Dukat Tymoteusz
4. Gajewski Maksymilian
5. Gajewski Olivier
6. Kukla Ksawery
7. Muslika Armend
8. Paliński Gabriel
9. Wolnicki Igor
10. Zygmunt Mateusz
11. Zygula Xavier

Under 9 Blue


(01/09/2008 to 31/08/2010)
1. Belan Timofej
2. Chlanda Alex
3. Jarszak Adam
4. Kaczynski Dominik
5. Kowalenko Kacper
6. Kubiński Alex
7. Piotrowski Alan
8. Skrzynski Konrad
9. Ulicz Alan
10. Zawierucha Kacper

Under 10


(01/09/2007 to 31/08/2009)
1. Jurek Xavier
2. Kleczek Oskar
3. Labak Przemyslaw
4. Lozowski Jakub
5. Makowski Oliwier
6. Marcinkowski Oskar
7. Obara Dawid
8. Owsionka Nikodem
9. Pokora Adam
10. Przerwa Radoslaw
11. Rozanski Jan
12. Safandrowski Alan
13. Shpendi Daniel

Under 11


(01/09/2006 to 31/08/2008)
1. Banaszak Jakub
2. Capierzynski Daniel
3. Chlanda Filip
4. Dworak Bartek
5. Golabek Daniel
6. Jamroz Szymon
7. Janicki Alan
8. Jarszak Jan
9. Malaczek Borys
10. Masny Eryk
11. Roszkowski Milosz
12. Snieżek Kacper
13. Szczech Jakub
14. Tkaczuk Ariel
15. Wiatrowski Jakub
16. Zabinski Pawel

Under 13


(01/09/2004 to 31/08/2006)
1. Bronowicki Dorian
2. Chmura Sebastian
3. Cieniawski Kacper
4. Cymcyk Filip
5. Frankow Bartosz
6. Kłos Adam
7. Kula Alexander
8. Markiewicz Szymon
9. Masojc Olivier
10. Maslanka Matt
11. Nowotynski Jakub
12. Radulski Jakub
13. Sidlauskas Eric
14. Weglarz Gabriel
15. Weglarz Jacob
16. Zachariasz Dawid
17. Zajac Adam
18. Zukowski Szymon
19. Zyguła Maksym

Boisko

feltham

Addres: Feltham Community College, Browell’s Lane, Feltham TW13 7EF