Magic Football Academy jest profesjonalną organizacją, specjalizującą się w treningach piłki nożnej dla chłopców jak i dziewczynek w wieku od 4-14 lat. Celem akademii jest przede wszystkim zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu jak i edukacja przez sport. Pomagamy w tym co jest tak bardzo istotne w życiu młodego człowieka, a mianowicie w kształtowaniu osobowości.

Uczymy naszych podopiecznych szacunku wobec innych, tolerancji, zasad fair play, koncentracji, kreatywności, uczciwej rywalizacji, współpracy i współzawodnictwa. Poprzez rozgrywane mecze, których wynik jest drugorzędny, dzieci uczą się wspólnego smakowania zwycięstwa, ale i godnego znoszenia porażek oraz pokazywania, że najważniejsza jest dobra zabawa.

Akademia posiada wykwalifikowaną, pełną pasji i zaangażowania kadrę trenerską. Jesteśmy profesjonalistami ze świetnym podejściem do pracy z dziećmi, posiadający niezbędne szkolenia i kursy oraz najlepszy sprzęt dostosowany do pracy z najmłodszymi. Treningi oparte są na autorskim programie treningowym. Nasze doświadczenie i zdobyta wiedza sprawiają, że zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie i dostosowane do określonej grupy wiekowej.

Treningi prowadzone są w siedmiu lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii: Londyn-Sudbury, Londyn-Mitcham, London-South Croydon, Luton, Slough, Feltham, Bedford.

about2

W ofercie można znaleźć treningi drużynowe, bramkarskie oraz indywidualne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pierwszy bezpłatny trening i na dołączenie do naszej Magicznej Akademii.

Bądź magiczny… Bądź z nami !!!

next
prev